Karavan Kiralama

5

Karavan Kiralama

Kiralamaya Başla
Fiyat Bilgisi
Alış Aderes
iade Adresi
Alış Tarihi & Saati
İade Tarihi
Süre
Alış ve İade Saati Seçiniz
Talep ettiğiniz karavan tipini ve eğer varsa ekstra saat diliminizi seçiniz.
1-3 Saat eklemek istiyorum 1,089.00 
4-6 Saat eklemek itiyorum 1,828.00 
6-10 Saat eklemek istiyorum 3,763.00 
Ek saat eklemek istemiyorum. 0.00 
Moto Karavan 0.00 

Açıklama

Karavanlarımız yaz sezonu boyunca en az 2 gece olarak kiralanmaktadır.

Avis Caravan ile Yeni Bir Deneyime Hazır Mısınız?

Avis Caravan ile yolları eviniz haline getirebilir, tatil deneyimini en konforlu ve özel şekilde geçireceğiniz karavan seyahatinizi deneyimleyebilirsiniz. Hijyenik koşullarda, tüm gerekli tedbirlerin alındığı bir karavan kiralama hizmeti sunan Avis Caravan ile yolculuk ederken, özgürlüğün tadını çıkaracak, doğayla bütünleşmenin nasıl bir his olduğunu yeniden anlayacaksınız.

Ülkemizin doğasının çok uygun olmasına rağmen, tatil dendiğinde akla ilk gelenler; oteller, yazlıklar veya ev kiralama gibi alternatifler olsa da özellikle de doğa ile iç içe tatil yapmak adına tercih edilebilecek en iyi alternatif karavan kiralamaktır. Yaz kış demeden seyahat etmeye uygun olan Avis Caravan, konforlu ve çok özel bir camping deneyiminin anahtarıdır.

Avis Caravan Çeşitleri

Avis Caravan filosunda motokaravan ve çekme karavan yer almaktadır. Bu karavanlar en çok tercih edilen karavan tipleridir.

Motokaravan: Aracımız kolayca yaşam alanı yaratabileceğiniz 3+1 yatak, tuvalet/banyo, mutfak, klima gibi birçok donanıma sahip. Bunlarla birlikte karavanı çekmek için ekstra bir araca ihtiyacınız olmayacak.

Çekme Karavan: Carpento 360 büyük araçların çekişine uygundur. Bu sebeple çekme karavanı tercih etmeniz durumunda karavanın bağlanacağı araçta, çekme karavan ile birlikte kiralanmalıdır. Carpento 360, içinde yatak, tuvalet/banyo, mutfak gibi 2-5 kişinin kolayca yaşam alanı yaratabileceği birçok donanıma sahip olan bir karavan modelidir. Hafif olmasıyla sürüş zevkini zorlanmadan yaşayabilir ve kompakt yapısıyla birlikte kendisinden ayırabileceğiniz aracınızla tatiliniz sırasında daha fazla hareket alanı kazanabilirsiniz.

Shopping Cart